Recenzje ponad 2000 albumów. Klasyka, Jazz, Blues, Rock, Pop.
| < Listopad 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Vladyslav Sendecki
Atom String Quartet

Le Jardin Oublié /
My Polish Heart

PREMIERA 16 LISTOPADA 2018

Jason Kao HWANG Burning Bridge
Blood
(2018)

Chris PASIN
Ornettiquette
(2018)

Suavas Levy
1905. Niech się niesie ten siostrzany śpiew
(2018)

Simon VINCENT
Autumn Revelations
(2018)

Julian GERSTIN Sextet
The Old City
(2018)

Wpisy z tagiem: polish jazz

środa, 07 listopada 2018

Project No.1; The Legend - So They Say; Zadusza; Basant; Niekochane (Before); Licznik.

wtorek, 06 listopada 2018

Tuto; Ghiati?; Ximeroma; Jesień; To Chieri; Ta Onda; Kuna; Ergho; Pu?; Free.

wtorek, 30 października 2018

Picture of the Past; Lullaby for handful kids; Payed View on Tatra; Little Waltz Wunderlich; My Polish Heart; Back where I belong; Komeda Hommage; A Man of a Big Heart; Taniec Magurski; Elegy.

poniedziałek, 08 października 2018
wtorek, 02 października 2018

Rekindled; Wind-Up Tuesday; Preludend; Esteem; Roadrunner; Flashback; Hectic; Karate.

czwartek, 27 września 2018

Full Turn; Hidden World; Circles; Something About; Poema; Dreamcatcher; To be or not to be.

poniedziałek, 17 września 2018

Stella By Starlight; Interlude; You Don't Know What Love Is; Alice In Wonderland; Central Park West; Summertime; Song For Tomasz; What A Wonderful World; Blue Monk.

wtorek, 11 września 2018

Get That Crispy; Cologne; What Is Now?; Chit Chat with a Chick from Chad; Swamp; The Dandy Lion; Tell Me Where to Go; Sleeping Cow.

piątek, 31 sierpnia 2018

Solar Eclipse; Dadaism; Little Dolphin - Parts 1-3; Zhongguo; Write a Letter to Yourself; Disappointing Fresh Peach; Hydrodynamics; Homo Sapiens.

wtorek, 28 sierpnia 2018

Back From Kraków; Nothing To Prove; Otherside; River; Yes Or No; Insomnia; Waiting For Tomorrow; Simple Thought.

środa, 08 sierpnia 2018

Moja Ewelinka; Nardis; Zamykam oczy; Sleep Safe And Warm; Etiuda na 5; Clouds; Beatiful Love; Improwizacja; Preludium z I Suity G-dur; Winter Song; On The Farm.

piątek, 03 sierpnia 2018

Kiedy byłem małym chłopcem; Jej portret; Oni zaraz przyjdą tu; Cała jesteś w skowronkach; Modlitwa; Byłaś serca biciem; Pod papugami; Wspomnienie; Z kopyta kulig rwie.

środa, 11 lipca 2018

Aga; Jerzmanowa; Lost; Chant 7; Start; Winter.

środa, 04 lipca 2018

Schmidt Electric: Vision 1; Franciszek Raczkowski / Mikołaj Kostka: Ludowiak-var; Tomasz Wendt Trio with Atom String Quartet: At Home; Piotr Schmidt & Wojciech Niedziela: Sanostol; Mateusz Pałka / Szymon Mika Quartet: This Is Not The Time For A Barber; Bartek Pieszka Quartet: Slow Motion; Julia Kania: Nie Ty; Schmidt Electric: You and the Night and the City; Gniewomir Tomczyk: Golden; Tomasz Bura: Ritual.

piątek, 29 czerwca 2018

Grabusznie; Chrarumimia; Fryzjer; Freedom for circus animals; Moja Miłość poszła pobiegać; Wisconsin; Mr. O.; Fragen Sie einen Wissenschaftler.

czwartek, 21 czerwca 2018

Old House; Witold Kula; Orkan Grzegorz; Falstart; White Volvo; 23 Books; Little Ghost.

środa, 20 czerwca 2018

Three Pieces in Old Style; Little Requiem for a Certain Polka; Old Polish Music; The Bells are Ringing for the Angelus Domini; Good Night; Ad Matrem; Musiquette I; Diagram; Genesis III: Monodramma; For You, Anne-Lill; Lullaby.

Folwark; Żniwa; Cztery Konie Rysie; Oj Matulu; Od Szabasa; Na Zachód.

czwartek, 14 czerwca 2018

Otto Hejnic trio: Strong Matt; Jan Hajnal: Room Nr. 215; Lois Le Van: Redwood Meadow; Stanisław Słowiński Sextet: Inner Peace; Kamil Piotrowicz Sextet: Idealism; Jihye Lee: Diamond Sutra Reader; Jachna/Tarwid/Karch: Holmen; ELMA: Rem II; Michel Sajrawy: Floating City; Szymon Mika Trio: Unseen / Two; KIAP: Twango; Didrik Ingvaldsen Orchestra: Akropilis; The Flash!: Pogrzeb jazzu; Pit Dahm Trio & Herman Fraanje: XYZ 4; Aga Derlak Trio: Waiting; Ida Zalewska: To roztanie; Valer Miko Trio: Calm & Peaceful; Jakub Dybżiński Equilateral Trio: Thermodynamics; Jacques Kuba Seguin: Magda's Tango; Damiecka, Bertazzo-Hart, Urnowski, Allen: Blue Monk; Lubo Samo Project: Bulgarian Tabacco; Rybacka & Pasborg: Duvie Manaete Tue; Przemek Kleczkowski: Nie chodź Hanuś; Tommy Caggiani The Orion Project: Fruit Of The Sun; Improvision Quartet: Hej, od Krakowa; Kari Sal: Dyrhólaey; Szymon Łukowski Quintet: And The Winer Is; Linda Kovacs Trio: I'll Remember April; Sebastien Necca Grounded: The Morning Light; Early Birds: Let Me Fall; Jelle Van Giel Group: Heading Home; Amber Haze: A Change; Jacek Kochan & Music Conspiracy: Parentes; Anna Gadt: Silva Rerum; Grzegorz Karnas: Sinusoid; David Kollar: Have A Great Sadness.

środa, 06 czerwca 2018

Feel Free; Into The Sky; Ballad III; Reflection (For S.); Crumb Of Hope; The Green Soul Of Dear O.; Changes.

poniedziałek, 04 czerwca 2018

Twelve Days Walk (Over And Over Again); The Spring Will Change It All; Everytime I Say Goodbye; Unknown; Wine And Noises.

niedziela, 03 czerwca 2018

Highlander On The Trip; Jazz Babariba; Memento; Pieśń Roksany; First Waltz; Medium; Obercology; Dla M.D.; Turbofolk.

wtorek, 08 maja 2018

Bodźce zewnętrzne; Nic więcej i nic mniej niż człowiek; Niedzela. Noc. Miasto; Nadwrażliwość; Zbigi; Toast (free); Jakie jest twoje życie?; Szukałem. Znalazłem.

wtorek, 24 kwietnia 2018

The Old Oak; Primal; Monologue I; Into The Forest; Monologue II; Lost; Monologue III; Upstream; The Wind And The Stone; The Climb; The Landscape.

czwartek, 12 kwietnia 2018

Svanetic; Two Men and a Wardrobe; Astigmatic; My Ballad; Cherry; Rosemary's Baby; Kattorna; Ballad For Bernt; Before the Sunrise; After the Catastrophe.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16